помогите пожалуйста, срочно на завтра надо
опис картини "суперниці"

вот картина

1

Ответы и объяснения

2013-04-14T06:07:00+00:00

Вінниці оперативники попередили замовне вбивство. 46-річна жителька Вінниці, яка найняла кілера для суперниці, затримана. А жінка, смерті якої чекала замовниця, жива і здорова.

- Працівники обласного управління карного розшуку отримали інформацію, що

46-річна вінничанка шукає в певних колах людину, яка б погодилася вбити суперницю, - каже прес-офіцер обласної міліції Анна Олійник. - У такий спосіб вона хотіла «віддячити» чоловіку, який після розлучення переїхав жити до іншої жінки, створив нову сім’ю. Інформація потрапила до вінницьких правоохоронців, які провели спецоперацію, врятувавши життя 44-річній вінничанці.

Роль «кілера» зіграв оперативний працівник. Ціна роботи – п’ять тисяч доларів. Замовниця бажала, щоб її суперниця неодмінно померла страшною смертю. Спосіб мав бути тільки такий: кілька ударів молотком.

- «Кілер» намагався відмовити жінку від такої кривавої помсти, бо у разі викриття можна заробити великий термін ув’язнення. Але ненависть настільки затьмарила розум жінці, що вона і чути не хотіла про інші варіанти. У разі відмови вона обіцяла знайти іншого виконавця. Єдиний вихід, який нам залишався - розіграти вбивство її суперниці, - розповів заступник начальника обласної міліції Віктор Слободянюк. – Нам вдалося це зробити максимально правдоподібно.

Вранці потерпіла вийшла з дому і дорогою на роботу зникла. Її чоловік забив тривогу під обід, бо не зміг додзвонитися, дізнався, що до місця роботи жінка не дійшла. Рідні мали нічого не знати про справжні причини її зникнення, щоб операція вдалася. І лише після затримання замовниці їхні хвилювання скінчилися - «вбита» вінничанка змогла повернутися додому.

Замовницю вбивства затримували близько півночі у Вінниці, у дворі будинку, під час передачі грошей. Перед цим, як кажуть у міліції, виконавець передав їй докази того, що замовлення виконане.

Проти підозрюваної у скоєнні замаху на вбивство на замовлення порушили кримінальну справу. Розслідування триває.