Як ти розумієш слово вишиванка?Чому вишиванку називають оберегом?Напиши про це текст (5-7 речень). КОНТРОЛЬНАя ТОЖЕ САМ НЕЗНАЮ!!!

1

Ответы и объяснения

2013-04-09T14:15:47+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

     Слово "вишиванка" я розумію, як річ прикрашену за допомогою давнього мистецтва вишивання нитками. Зазвичай вишивки здійснюються традиційними кольорами: червоним і чорним (інколи синім) на одязі та рушниках. Це дуже клопітка робота, яка вимагає великого терпіння і певних навичок. Вона високо цінується в народі і вважається за оберег, тому що  під час вишивання людина вкладає свою любов, добро, надію в маленькі візеруночки, які потім повинні оберігати її від зла та нещасть. Дуже пошириним звичаєм є дарувати вишитий рушник на весілля (під час вінчання ним зв"язують руки молодих для того, щоб доля їх не розсварила).