Ответы и объяснения

2013-04-09T12:19:56+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

   У мене дуже дружня  і щаслива родина. Ми всі допомагаємо один одному і намагаємось ніколи не сварити. Тато любить читати книжки і розповідати всім цікаві історії, а мама готує найсмачніші страви у світі. Я дуже люблю своїх батьків, за те що вони ніколи не сварять мене, навіть якщо я винна, а лише пояснюють  помилку, а  я  в свою чергу намагаюсь більше ніколи  її не посторювати.

    Родинне тепло  для мене є найсвятішим: воно  зігріває  і дарує радість. Я завжди відчуваю на собі батьківський захист і це дає мені впевненість кожного дня

2013-04-09T12:30:14+00:00

Моя родина не дуже велика, але і не маленька: тато, мама, я, брат і сестра. Ми живемо в Києві. Моїй мамі 43 роки, вона стоматолог. Моєму батькові сорок п’ять років, він перекладач, працює у видавництві. Моїм юатькам дуже подобається їх робота.

Мене звати Антон, мені 15 років. Я ходжу в гімназію. Мої улюблені уроки – англійська та іспанська. Я люблю іноземні мови, як і мій тато, тому хочу бути усним перекладачем. Після закінчення школи я вступатиму в Київський університет іноземних мов.

Моїй старшій сестрі Каті дев’ятнадцять років, вона навчається у Київському національному університеті і хоче бути археологом. Вона захоплюється історією і археологією. Влітку вона їздить на розкопки древніх міст, таких як Ольвія, Херсонес та інші.

Моєму молодшому брату Саші 8 років, він ходить до школи. Він полюбляє проводити час на відкритому повітрі, нрати в комп’ютерні ігри і дивитися телевізор.

Мої бабуся і дідусь – пенсіонери. Вони проводять багато часу на присадібній ділянці, виращують овочі і фрукти.

У нас дружня родина і ми завжди допомагаємо один одному. Кожен член сім’ї – мій найкращий друг. Я дуже люблю свою сім’ю.