виправіть помилки У кожного з нас є багато друзів,але в кого їх і не дуже багато,але серед всих цих друзів є справжній друг.І цей друг він буду вам допоможе в скрутну хвилину,зможе порадіти і посумувати разом з вами. На мою думку справжнім другом має називатися тільки та людина яка пройшла з вами випробування життя,тобто допогала вам в ту хвилину коли ви потребували допомоги,або раділи разом з вами за вас ,а не заздрили і говрили , а чому в мене такого нема ,а в мене є чи посумувати ,а не сміятися з вас.От наприклад я колись бачив ,що моєму другу купили новий телефон,а інший його друг замість того ,щоб за нього порадіти говорив: -Чому замість того ,щоб в мене такий телофон був так він у тебе.На мою думку цей вчинок неправильний тому,що потрібно радіти за ваших друзів.А також справжній друг повинен тільки оберігати свого друга а,не ображати .І ось спостереження з мого житя: Одного разу ми грали в футбол і ми програли,і один з нашої команди напав на свого друга ,а він також був у нашій команді і пропустив останій гол .Нпа мою думку він повинен був сказати ,або навчити його ловити правильно. Ось таким на мою думку має бути справжній друг

1

Ответы и объяснения

2013-04-08T18:26:36+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

У кожного з нас є багато друзів,але в декого їх і не дуже багато. Серед всіх цих друзів є справжній друг, який допоможе в скрутну хвилину, зможе порадіти і посумувати разом з вами. На мою думку, справжнім другом має називатися тільки та людина, яка пройшла з вами випробування життя, тобто допогала вам в ту хвилину, коли ви потребували допомоги або раділа разом з вами,а не заздрила і говрила:  "Чому в мене такого нема, а в тебе є?". 

От наприклад, я колись бачив ,що моєму другу купили новий телефон, а інший його друг замість того ,щоб за нього порадіти говорив: "Чому замість того ,щоб в мене такий телофон був, так він у тебе?".На мою думку, цей вчинок неправильний тому,що потрібно радіти за ваших друзів. А також справжній друг повинен тільки оберігати свого друга а,не ображати .

І ось спостереження з мого житя. Одного разу ми програли в футбол і один грвець з нашої команди напав на свого друга, який  також був у нашій команді і пропустив останій гол .На мою думку, він повинен був сказати або навчити його ловити правильно, а не лізти у бійку. Ось таким, на мою думку, має бути справжній друг.