Складіть і запишіть невелике висловлювання про зимовий ліс зі словами :срібний,сивий,крижаний,свинцевий,сіється,ллється,сердить.Срочно!!!

1

Ответы и объяснения

2013-04-08T17:24:10+00:00

Опинившись в зимовому лісі, ти відчуваєш, як тебе обступає важлива тиша. Під ноги стелиться сніжний килим, з крон дерев повільно обсипається сніг, а навколо - абсолютна тиша. Зрідка рипнуть гілка, хрусне під ногою - і знову запановує тиша.

Мимоволі позаздриш досконалої ідилії щасливих мешканців лісу. Вони насолоджуються тишею і спокоєм, в той час як за нашими вікнами їздять машини, працюють заводи, гудуть дроти.

А який чарівної може виявитися новорічна ніч у лісі! Красуня ялина, закутана снігом, блистающая у світлі зірок і місяця незліченними сніжинками, немов дорогоцінним камінням; величезні кучугури, які набувають вночі фантастичні обриси ... Виникає відчуття казки, здається, ніби зараз на узлісся вийдуть дванадцять братів-місяців, розведуть багаття в очікуванні примхливої королеви і милою падчерки. Звірі почнуть водити хоровод, оживуть всі чарівні історії про Новий рік, зимовому лісі ...

Так, велика магія лісу взимку!

Зима лютує, сердиться. Свинцеві хмари затягнули усе небо, і з них нескінчено сіється і сіється сніг, що вкриває сад. Крижані дерева завмерли, стали немов сивими від жаху.

Та проб ється сонце, і завмерлий сад засяє срібними намистами на гілках