Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-04-07T21:23:15+04:00

Спокійно і без скандалів поясни батькам, ким ти хочеш бути і як ти цього плануєш досягти. Серйозність своїх намірів можеш довести додатковими заняттями, які допоможуть тобі в подальшому при надходженні до обраного навчального закладу. Не мислиш життя без кар'єри геніального художника? Запишись на курси в художнє училище! Збираєшся у театральний? Дізнайся, чи є у вашому місті школа театральної майстерності і подай туди заяву. Якщо батьки побачать, що ти серйозно і відповідально підходиш до вибору своєї подальшої професії і готова витрачати свій вільний час заради досягнення поставленої мети, вони мимоволі стануть поважати тебе і твій вибір.

2. Більшість батьків впевнене, що навчання - найважливіше заняття, якому ти повинна віддавати всі (ну або майже все) свого часу. Так доведи їм, що твої курси не будуть заважати навчанню! Погодься, вони нічого не зможуть заперечити, якщо твої результати покращаться, швидше, навіть підтримають тебе у виборі твого життєвого шляху!

3. Пам'ятай: батьки люди нервові, тому не валить їх у жах своїми інтересами та уподобаннями. Пірсинг у всіх мислимих і немислимих частинах тіла не зробить тебе рок-співачкою, хоч на стінку лізь.