Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-04-07T16:19:07+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Моя матуся кожного дня робить для мене щось приємне, вона дарує мені свою любов і тепло. Саме це, я вважаю найбільшим у світі добром. Я дуже вдячна їй за це і тому намагаюсь бути слухняною і вихованою. Ще я хочу згадати про те  добро, яке мені дарують й інші члени родини. Вони дають мені цінні  поради, що дійсно допомагають мені вирішувати багато проблем. 

Я вважаю: добро - це найцінніший скарб, що є в душі кожної людини. І тому так важливо не втрачати його, а просто дарувати рідним і близьким його маленькі шматочкии кожного дня і звичайно ж отримувати його зворотньо.

 

2013-04-07T16:37:11+04:00
Одного разу я ішла гуляти з подругою гуляти.Ми з нею ішли парком.Ішли ми,сміялися та говорили.Аж раптом я й не замітила,як в мене з сумки випала мобілку.Добре,що ззаді ішли якісь люди і вони підняли та віддали мені.Все ж таки добре що ще є такі люди!