Помогите пожалуйста срочно надо до утра!!!Заранее спасибо .Дополнить окончания в словах АЛ ,Же путем прибавления суффикса и окончания в будущем времени (Келер шақ) в единственном числе

1 ж. мен ал......................,же............................

2 ж.сен ал........................,,же........................

2 ж.сіз ал........................,же......................

3 ж. ол ал.......................,же....................

(Келер шақ)во множественном числе көпше

1 ж. біз ал..........................,же......................................

2 ж. сендер ал................,же...................................

2 ж. сіздер ал.................,же..................................

3 ж. олар ал.................,же................................

В прошедшем времени(Өткен шақ) в единственном числе

1 ж. мен ал..........................................,же.........................................

2. ж. сен ал...........................................,же....................................

2 ж.сіз ал..........................................,же...................................

3ж. ол ал..............................................,же...............................

В прошедшем времени(Өткен шақ) во множественном числе көпше

1 ж. біз ал......................................,же............................................

2 ж. сендер ал.............................,же.......................................

2 ж. сіздер ал.................................., же..................................

3 ж. олар ал.....................................,же.................................

1

Ответы и объяснения

2013-04-08T15:32:08+00:00

1ж мен аламын (алармын), жеймін

2 ж  сен аласың(аларсын), жейсің

2ж. сіз аласыз(аларсыз), жейсіз

3 ж. ол алады (алар), жер

    КЕлер шақ (мн ч)

1ж. біз аламыз)алармыз), жейміз

2 ж. сендер аласындар(аларсыңдар), жейсіңдер

2 ж.сіздер аласыздар(аларсыздар), жейсіздер

3 ж. олар алады(алар), жер

                           Өткен шақ (едч)

1 ж мен алдым, жедім

2 ж.сен алдың, жедің

2 ж. сіз алдыңыз, жедіңіз

3 ж. алды,жеді

                            Өткен шақ(мнч)

1 ж біз алдық, жедік

2 ж.сендер алдыңдар, жедіңдер

2 ж.алдыңыздар, жедіңіздер

3 ж. олар алды, жеді