Ответы и объяснения

2013-04-07T08:07:47+00:00

У МАГАЗИНІ

. Перш ніж зайти в магазин, треба пропустити тих, хто з нього виходить. Якщо за вами хтось іде, притримайте двері. Входячи в магазин, вітаються, виходячи — прощаю­ться. Не вітаються в універмагах, а також там, де дуже багато людей і того, хто увійшов не помічають.

У магазині не курять. Брати собаку в продовольчий магазин категорично забороняється. Забороняється також чіпати продукти руками.

Неодмінна вимога до працівника прилавка — ввічливість.

Кожен покупець, незважаючи на стать, вік або суспіль­не становище, має дотримуватися черги. Лише у виключ­них випадках можна просити тих, хто стоїть попереду, дозволу купити поза чергою. Бажано пропускати без чер­ги тих, хто з дитипою на руках. Не проштовхуйтеся між тими, хто стоїть у черзі, й не зазирайте через їхні плечі на товари, що лежать на прилавку.

Продавця, який розмовляє з іншим покупцем або щось підраховує, не турбуйте запитаннями. Покупець повинен почекати до того часу, поки продавець звільниться. Що й скільки треба купити, обдумують наперед. Той, хто за­буває, повинен скласти завчасно список покупок.

З продавцем поводяться відповідно до правил ввічли­вості. Вимогливий, підвищений топ, як і гордовита поза,— ознака невихованості людини. З пропонувапими товарами треба поводитися обережно, не м'яти і не торкатися до них спітнілими, брудними руками. Жінки під час примі­рювання плаття повинні намагатися не забруднити його губною помадою.

Якщо ви вирішите, що річ вам не підходить, треба подякувати і вибачитися за турботу. Дехто має звичку, щоб приховати свою ніяковість після довгого вибору, ганьбити товар. Нічого немає нетактовного признатися в тому, що пс маєте такої суми грошей, хотілося б подивитися й в інших магазинах або ще пе вирішили, купити чи ні. Неслід привчати себе без мети гуляти з магазину до ма­газину. Магазини й без того сповнені покупцями.

Обслуговуючи покупців, треба вміло і люб'яз-|во поводитися з ними, допомогти їм иибрати покупку. Професійна етика вимагає від продавця поваги до всіх категорій покупців — від малого до великого. Треба пам'я­тати, що обслуговування дітей (а часом і дорослих) — процес одночасно і виховний. Обслуговуючи покупця, не розмовляють одночасно ще з кимось і не подають товар через плече. Якщо покупець підійде до продавця, коли той рахує касові чеки або зайнятий чимось іншим, прода­вець повинен припинити своє заняття або принаймні ви­бачитися і попросити хвилинку почекати.