.Для школи-інтернату купили 3 холодильники і 2 пральні машинки.Ціна холодильника а грн.,а пральної машинки в грн.Скільки коштує покупк

1

Ответы и объяснения

  • iras8
  • светило науки
2013-04-04T18:08:24+04:00

3*а-коштують холодільники

2*б-коштують пральні машини

 

3*а+2*б - коштує уся покупка