Ответы и объяснения

2013-04-03T09:08:45+00:00

Я завжди займаюся самовдосконаленням, навіть під час свої канікул. Тоді я можу бути сам на сам із собою, і з своїми думками. Цей час я присвячую собі, займаюся улюбленими справами. Звичайно, багато відпочиваю, але намагаюся зробити свій відпочинок активним. Наприклад, зустрітися з друзями, поспілкуватися або пограти у якусь гру, яка потребує кмітливості чи руху. Це може бути футбол, теніс або шахи. Спорт грає важливу роль в житті будь-якої людини. Коли я маю вільний від навчання час, я намагаюся присвячувати своєму фізичному вихованню якомога більше уваги. Але не можна нехтувати і душею. Тому я часто ходжу в кіно, у театри. Потім з друзями обговорюю новий фільм або виставу.

Іноді наша родина їде до лісу. Це дуже весело. Ми граємо у всілякі ігри чи збираємо гриби, або просто спілкуємося і насолоджуємося природою. Я дуже люблю, коли наша сімя збирається разом для спільного відпочинку.

Якщо ж мені хочеться побути на самоті, відпочити якось пасивно, то я залишаюся в таких випадках вдома, читаю улюблену книжку, дивлюся телевізор, слухаю музику. У мене є час обміркувати свої особисті питання.

Я вважаю, що до відпочинку треба підходити розумно. Треба, щоб твій відпочинок йшов тобі на користь.