Склади й запиши розповідь про своє місто чи село(5-7 речень)Місто Костопіль

1

Ответы и объяснения

2013-04-06T16:00:12+00:00

Костопільський район розташований у центральній частині Рівненської області у західній частині правобережного Полісся, в межахПоліської низовини, зокрема Костопільської рівнини.

Відстань до обласного центру міста Рівне — 38 км. Район межує із Березнівським, Гощанським, Рівненським та Сарненськимрайонами Рівненської області і Ківерцівським районом Волинської області.

За адміністративно-територіальним поділом район включає 62 населені пункти: 1 місто районного підпорядкування та 61 сільськийнаселений пункт. У районі одна міська та 19 сільських рад.

Я народилась в невеликому чудовому містечку Костопіль. Місто Костопіль – центр Костопільського району Рівненської області. Місто засноване за привілеєм польського короля 14 листопада 1783 р. на прохання його власника Леонарда Ворцеля. За історичними джерелами Костопіль виник на місці села Остальці, що згадується в подимному реєстрі за 1648 р. і належало тоді князям Заславським. Місто розташоване на річці Замчисько,за 35 км на північний схід від Рівного.Я рада що я громадянка саме цього міста.