Пригадай, які народні та релігійні свята відзначаються восени і взимку.Напиши про одне з них текст-розповідь(5-7 речень)

2

Ответы и объяснения

2013-03-29T20:34:26+04:00

Я люблю святкувати Різдво. Це - релігійне свято. Воно відзначається сьомого січня. В цей день народився Ісус. Під час цього свята діти посівають ганок та співають колядки. За те, що діти посівають ганок, дають гроші або цукерки.

2013-03-29T23:10:04+04:00

19 січня мы святкуємо свято Водокреща. На відміну від багатьох інших свят, що поєднали традиції народні й церковні, це суто християнське свято, воно прийшло до нас із запровадженням християнства.Християнські перекази оповідають, що коли Син Божий виходив із води, небеса розкрилися, і в цю саму мить на плече його опустився голуб. Це був Святий Дух. Звідси й пішла традиція хрещення у воді.За тиждень до свята чоловіки вирубують із річкового льоду хрест великого розміру, обливають червоною фарбою або й просто буряковим квасом. Так само з льоду вирубують престол побіч хреста. Завершують святкову композицію соснові або ялинові гілки у вигляді арки — це «царські врата».
На березі річки, знову ж таки біля льодового хреста, відбувається ще одне нетривале святкове богослужіння, потім священик занурює в річкову воду (в ополонку) хрест під спів хору «Во Йордані хрещуся тобі, Господи...». Ось тепер вода вважається освяченою, і люди набирають з ополонки у принесений із собою посуд свячену воду.