Яки уроки тоби подобаються найбильше ? Напиши про це текст-розповидь(5-7речень)

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-03-29T01:20:57+04:00

1.Мій самий улюблений предмет в школі - це фізична культура. На цьому уроці я працюю по справжньому: бігаю, стрибаю, граю в футбол, баскетбол. Цей предмет допомагає ставати мені з кожним днем все вищою, сильнішою. Саме на цьому уроці ми граємо в різні ігри, або вчитель влаштовує нам цікаві змагання. Цей предмет корисний для нашого здоров'я, а здоров'я - це головне, що в нас є.

2.Серед всіх шкільних предметів найбільше подобається математика. На математиці я дізнаюся дуже багато нового і цікавого. Математика - дуже важливий предмет, на якому я розв'язую задачі та приклади. Я дуже люблю математику і вважаю її важливим і цікавим уроком!

2013-03-29T01:49:32+04:00

Мої  улюблені уроки:фізичне вихованння, музика і читання. На уроці фізкультура ми робимо зарядку, граємо у різні ігри. Мені найбільше подобається коли ми граємо у баскетбол. На уроці музики ми вивчаємо різні писні і співаємо їх. На уроці читання ми читаємо:міфи, легенди, казки й оповідання. На цих уроках ми розвиваємо:пам'ять, фізичну культуру, мислення, уважність і дружне відношення між учнями.