Ответы и объяснения

2013-03-24T12:58:58+04:00

мо є ставлення до лiтнiх людей хороше. I як на мою думку їх треба поважати та щераз поважати  ! Коли я бачу коли лiтня людина впала чи треба допомогти  я допоможу!

Я  пам*ятаю колись  недавно   в зимку старенький дiдусь не  мiг пройти через стежку було слизько я допомогла дiдусевi i вiдповiдь почула чарiвне слово "дякую".Тому помагайте лiтнiм людям вони старшi їх  треба ПОВАЖАТИ

2013-03-24T13:48:53+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

   Я дуже поважаю літніх людей і ціную їхні поради і вказівки, тому що люди старашого покоління завжди можуть почерпнути багато цікавого і корисного із власного досвіду. Я добре усвідомлюю той скарб знання, що вони збирали  протягом усього життя, і безмежно вдячний тим людям, що воліють ділитися цим скарбом з молодшим поколінням. Я завжди маю за задоволення проявити допомогу літнім людям, навіть у звичайних буденних ситуаціях, тому що розумію, що я теж колись потребуватиму допомоги інших. Своїм обов"язком я вважаю проявити  розуміюче і вічливе ставлення до кожної люди похилого віку і бажаю, щоб це стало обов"язком для кожного з нас!