Решите задачу: Господарка хотіла купити кавун масою 3 кг,а купила-масою 5 кг,тому заплатила на 60 к. білше.Скільки коштував кавун?

1

Ответы и объяснения

2013-03-20T18:07:45+04:00

60 : 2 = 30

30 . 5 = 150 

и того 1 грн 50 коп стоил твой кавун)