Ответы и объяснения

2013-03-19T19:56:58+04:00

Чи є собаки гарними улюбленцями?

1. Ви вирішили додати улюбленця до вашої родини - та яка тварина правильна? Я вважаю, що людина, яка каже, що собака є найкращим другом людини, абсолютно має рацію. На мою думку, собаки є ідеальними домашніми улюбленцями.

2. Перш за все, собаки є гарними супутниками. Вони завжди показують своє щастя, виляючи своїм хвостом і збуджено підстрибуючи вверх та вниз, як тільки їх власники проходять через двері. Вони грайливі та надзвичайно вірні своїм власникам, тому вони є доброю компанією для літніх та дітей.

3. Крім того, навчені собаки корисні для своїх власників. Їх лекго тренувати як сторожових собак, щоб охороняти ваш будинок і родину, почуватися у безпеці та захищеним. Вони також можуть бути натреновані як собаки-поводирі для сліпих. Їх можна навчити всім видам трюків, навіть збирати ранкові газети!

4. З іншого боку, собаки потребують багато уваги. Вони мають бути нагодованими та вичесаними, з ними треба гуляти щодня або регулярно відвідувати ветеринара. Проте, це мала ціна, яку ми платимо в обмін на їхню дружбу та вірність.

5. Загалом, хоча мати собаку може бути стомлюючим, я вірю, що вони найкращі улюбленці. Витрачаючи трохи часу зі своїм собакою кожний день, ви напевно завоюєте найкращого друга на все життя.