<body><p><p><body><p>Напишіть твір-мініатюру (9-10 речень )про власні плани щодо майбутньоїпрофесії , використовуючи похідні прийменики.( напішіть будь ласка про шеф-кухаря)

1

Ответы и объяснения

2013-03-19T00:26:25+04:00

Щоб людина могла нормально працювати і піклуватися про близьких, вона повинна добре харчуватися. А дуже часто їсти доводиться не вдома. На цей випадок існують численні столові і кафе, в яких їжу готують люди з професією кухар-кондитер. Такі професіонали працюють і у великих організаціях, і в армії, і в дитячих садах. Завдання кухаря в тому, щоб з сирих продуктів приготувати смачне і ситне блюдо.
 Люди в середньому їдять три рази в день - це забезпечує стабільний попит на послуги цих професіоналів. Якщо своїми смачними стравами чи кондитерськими виробами кухар догодив клієнтам, то він може розраховувати на вдячність і повторний візит цих відвідувачів через деякий час. З відкриваються підприємств значний сегмент складають підприємства громадського харчування і ресторани, а значить хороший фахівець без роботи не залишиться. Менi дуже подобається готувати і я можу бути впевненим , що не залишуся без роботи. Адже попит на досвiдчених кухарiв дуже великий.