Господарка хотіла купити кавун масою 3 кг,а купила -масою 5 кг,тому заплатила на 60 к.більше. Скільки коштував кавун?

1

Ответы и объяснения

2013-03-18T21:54:53+04:00

купила на 2кг больше и заплатила на 60 копеек больше,значит 1кг кавуна коштував

60/2=30коп/кг

теперь вона купила 5 кг и заплатила

5*30=150 коп или 1грн 50 коп