Господарка хотила купыты кавун масою 3кг. а купыла-масою5 кг.тому заплатыла на 60коп. бильше. Скильки коштував кавун ?

2

Ответы и объяснения

2013-03-17T13:22:51+00:00

1)Один кілограм коштував 60/5-3=30 копійков

2) Кавун масою 5 кг коштував 30*5=1 грн 50 копійок

2013-03-17T13:27:20+00:00

Нехай 3Хкоп- ціна кавуна, якого хотіла купити господарка, тоді 5Х- ціна кавуна, який вона купила. 60коп.- різниця в ціні.

Отже, маємо рівняння:

5Х-3Х=60

2Х=60

Х=30(коп.)- ціна за один кілограм

2) 5*30=150(коп.)- коштував кавун