Пишу сочинение-размышление про учителя. Какие примеры из украинской и всемирной литературы можно привести? Нужно два примера.

1

Ответы и объяснения

2013-03-16T20:36:38+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

1. особисто мені сподобалось, як про світогляд вчителя писав Іван Карпенко-Карий у своїй комедії "Хазяїн". він зображує Калиновича  добрим, чесним і патріотичним вчителем, який має чисті думки і цілі. із уст Калиновича ми чуємо: «Будущина в руках нового покоління, і чим більше вийде з школи людей з чесним і правдивим поглядом на свої обов'язки перед спільною громадою, тим скоріше виросте серед людей найбільша сума справедливості!».

2. гарним прикладом може послугувати вчительська діяльнысть відомого українського письменника Богдана Лепкого. я вважаю, що цей вчитель  може бути авторитетом для інших, тому що він своєю працею і напологеливістю швидко здобуває авторитет серед колег (немало з них ще недавно були його вчителями), а також повагу серед багатьох гімназистів блискучими лекціями, врівноваженістю, прагненням внести свіжий струмінь у викладання, познайомити слухачів з новинками літератури.