напишіть замітку до шкільної газети про одну з таких подій: "моя мама найкраща в світі".

2

Ответы и объяснения

2013-03-16T15:44:53+04:00

Моя мама найкраща в світі ! Вона працює ( свій варіант ) .Моя мама дуже добре готує . Мама мені допомагає  робити домашнє завдання .  В неї золоті руки вона вміє шити , вишивати , в' язати .                                                                                                                                                                                          Я люблю свою маму! Вона найкраща в світі !

Лучший Ответ!
2013-03-16T18:19:15+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

ми маємо цінувати своїх рідних, а особливо свою маму, тому що це найближча у світі людина і її любов найсвятіша. вона ніколи не покине свою дитину у біді і нікому не дасть її образити. з перших наших днів життя  мама присвячує себе, свої мрії і надії, своє дозвілля і турботи, нам, і так важко іноді спостерігати за тим, як виросши ми забуваємо про свою неньку, про ту, якій ми забов"язані всим. мама вчить нас усьому, дає поради, але іноді ми не прислухаємось до них, а потім жалкуємо. тому, цінуйте кожну краплинку маминої любові : вона свята; кожен промінчик її ніжності і доброти: вони найтепліші.