Складіть будь ласка твір на тему " наш герб" (5-7 речень) твір-розповідь

2

Ответы и объяснения

2013-03-14T14:24:00+00:00


Герб України — тризуб, або тридент. Це один з найдавніших знаків нашої землі. На Поділлі знайдено наскальні рельєфи з тризубом, зроблені у IV-III тисячолітті до нашої ери. Головна ідея тризуба — число три, поєднання трьох основ буття (земля, вогонь, вода), тривимірність життєвого простору. Ще говорять, що тризуб — це поєднання батьківського та материнського витоків, що породжує третю — синівську силу. Це символ розвитку і руху вперед.

2013-03-14T16:04:00+00:00

Державний Герб України — герб держави Україна, один із чотирьох її офіційних символів поряд з прапором, гімном і Конституцією. Складається з Малого і Великого гербів. Наразі використовується лише Малий, що був затверджений 19 лютого 1992 року. Великий герб України існує у вигляді законопроекту.

Центральною геральдичною фігурою обох гербів є тризуб Володимира І Святого, великого князя київського, володаря Русі. Окрім цього, згідно Конституції України, головними елементами Великого герба мусять бути лев, герб Галицько-Волинського князівства і козак із мушкетом, герб Війська Запорозького.

 

З найдавніших часів тризуб шанується як магічний знак, свого роду оберіг. Це зображення археологи зустрічали у багатьох пам'ятках культури, датованих першими століттями нашої ери. Відомий серед народів Сходу і Середземномор'я з найдавніших часів, на українських землях з II ст. Існує до ЗО теорій походження і значення тризуба (сокіл, якір, символ триєдинства світу тощо).