Ответы и объяснения

2013-03-14T12:29:17+00:00

Продовжуємо весняну тему: в унісон з сезонно відроджується природою хочеться романтики, відносин, любові. Хочеться багатьом, та виходить не у всіх. Але в чому ж справа, дивуються невдахи, чому це мене дівчата (жінки, колеги по роботі, сусідки в черзі до терапевта в пенсіонерський день в поліклініці, далі скрізь) не люблять?!? Хай вибачать нас дами, мова свою поведемо ми сьогодні для «сильної» половини людства, сьогодні наші поради для них. Точніше, це навіть не поради будуть, а можливість поглянути на себе з боку, можливо, комусь допоможе. 

Для початку розглянемо питання знайомства на вулиці. Як це потрібно робити - рад існує тьма. Ми ж поговоримо про те, що робити в жодному разі не треба, якщо, звичайно, вашою метою не є саме відлякати від себе жіночі особини в радіусі кілометра.

Озирніться навколо: дівчата в бойовому обмундируванні - спіднички коротенькі, талії через одну заголовки, каблучки, панчішки в сіточку. Про ходу промовчимо, скажемо тільки, що вона відповідає. Відразу видно - феміна в пошуку, відкрита для щастя. А що назустріч? 

Мужики, у мене питання, можливо, риторичне: хто навчив вас сякатися прилюдно? Навіщо харкати на асфальт, по ньому ж ті самі дівчата на шпильках, як по мінному полю, пробираються потім. І думки їх уже не пошуками особистого щастя зайняті. Можливо, у післяреволюційній блатний романтиці безпритульних було доречно «цикає» зубом, перекочуючи по губах беломоріну. Якщо ви ще не зрозуміли, часи змінилися, тепер дівчатам інші третинні статеві ознаки подавай. Запльований асфальт - антіафродізіак. І якщо взимку проблема не настільки гостра - в силу меншої наочності і загальної погодної ситуації, то з настанням тепла вона встає ребром. На заході навіть власники собак вигулюють вихованців з мішечком і лопаткою. А у нас якраз до інших товаришам спеціального прибиральника приставляти. 

Що толку мити тротуари з шампунем, розруха - вона в головах. І якщо чистота наших з вами міст для вас не аргумент, подивіться на це з іншої точки зору. Очима зустрічних дівчат і жінок. Ні, правда, подивіться, премерзкая картинка відкривається, яка вже тут романтика. До речі, носові хустки ще ніхто не відміняв. Але в будь-якому випадку, за призначенням його використовувати потрібно по можливості не на очах у сторонніх людей. 

Ну і наостанок, завершуючи тему гарної погоди. Пиво, звичайно, річ. Але непогано б освоїти і культуру пиття. І якщо питання розпивання в громадських місцях, в транспорті і неповнолітніми вже зацікавив наших законотворців, то ось питання наслідків цього вживання турбує, схоже, далеко не всіх. І навіть не про пляшки в вагонах метро зараз веду я мову. Порожня тара - непоганий приробіток працівників метрополітену. Я про інше. Пройшли ті часи, коли проблема громадських туалетів стояла ребром. По крайней мере, в Москві справа йде так: у всіх людних місцях, у всіх станцій метро «в крокової доступності» розташовані якщо не стаціонарні, то вже мобільні кабінки. Та що з того. Як людина, що проживає впритул до станції метро, можу поділитися спостереженням: у будь-який конкретний момент часу, виглянувши у вікно, завжди можна «насолодитися» видовищем обмивання сусідських гаражів-черепашок. Товариші, це зовсім не затишні місця, з усіх - з усіх - довколишніх будинків ви переглядаєте відмінно. Якщо вас це не бентежить, подумайте, що вас чудово бачать і діти. І жінки. Якщо і на це наплювати, поспівчувають власникам черепашок. Можливо, у вас у дворі стоїть така ж, але - ваша. А за рогом є цілий ряд платних кабінок. Загалом, ось про що я хочу сказати: або п'ємо в цивілізованих умовах, або тренуємо організм на витривалість. 

Якщо ми хочемо виглядати пристойною людиною, повинні і вести себе пристойно. Якщо, звичайно, ми хочемо жити в пристойних містах і пристойних країнах. З гідними жінками, будучи респектабельними чоловіками.