Характеристика образів персонажів у творі О.Кобилянської "Земля"

Желательно всех.

1

Ответы и объяснения

2013-03-14T16:02:27+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Сава був злодійкуватим і кохав Рахіру, жінку  з схожею вдачею, навідміну від Михайла, що був чесним і мав чисті і благородні почуття. Дуже велика різниця між цими образами  простежується у їх ставлення до військової служби і до праці. Сава був лінивий і не хотів працювати навіть для сабе, а Михайло навпаки весь день працював на благо сімї.

Анна була мила, працьовита,чесна і милосердна. Вона дуже кохала Михайла і згодна була піти на все заради нього, а потім і заради їх дітей.

Івоніка був дуже гарним господарем. його всі поважали за чесність і добропорядність. Він дуже любив свою родину (він віддає останні гроші аби відкупити Михайла від війська, а щодо Сави, то він рятує його від в"язниці, приховуючи докази вбивства)  і усіляко допомагав односельчанам. Жінка його дуже поважала і навіть називала на Ви.

Марія - ощадлива господиня. Часто свариться з Савою. Вона жорстоко ставиться до Анни, яка прийшла просити прихистку для себе і своїх дітей, за що потім Марія дуже жалкує.