Напишіть твір-оповідання за сюжетом народної балади.

Ой чиє ж то жито, чиї ж то покоси, Чия то дівчина розпустила коси? Коси розпустила, гулять не ходила, Молодого хлопця навік полюбила. Проводжала мати сина у солдати, Молоду невістку в поле жито жати. Жала вона, жала, жала — не дожала І до сходу сонця тополею стала... Прийшов син до хати: — Здрастуй, рідна мати! Де ж моя дружина, що не йде стрічати? — Не питайся, сину, про свою дружину, Бери топір в руки — рубай тополину.— Як ударив вперше — вона й похилилась, Як ударив вдруге — вона й попросилась: — Не рубай, коханий, бо я — твоя мила, На моєму листі спить твоя дитина.— Ой чиє ж то жито, чиї ж то покоси? Не спішіть, дівчата, розпускати коси.

1

Ответы и объяснения

2013-03-12T16:26:19+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Прив1в син молододу дружину до матер1. але вона 11 не сподобалась. Д1вчина дуже любила свого коханого., старалась йому подобатись- розпустила гане волосся. Та недовго тривало 1хнэ щастя-треба було йти чолов1ков1  в в1йсько.  Проводжала йййййого й мати, а молоду нев1стку в1дправила в поле жито жати, Там вона  за допомогою чар1в перетворила нев1стку в тополю, Прийшовши 1з служби  син, прив1тавшись спитав у матер1 -де ж його дружина. чому не стр1чаэ. Але мати не призналась сину. де його дружина. а наказала зрубати тополю, що виросла серед поля. Коли в1н почав рубати .вона, похилившись почала просити. щобв1н не рубав- 11 боляче в1д того, що в1н нев1дчуваэ своэ11 кохано11. * Не рубай, коханий, бо я  -твоя мила. На  моэму лист1 спить твоя дитина* В балад1 йде застереження молодим д1вчатам. щоб не сп1шили закохуватись, рано не показували свою вроду, розпускаючи коси 1 приваблюючи хлопц1в.