Господарка хотіла купити кавун масою 3кг акупила масою 5кг тому заплатила 60коп скільки коштував кавун

1

Ответы и объяснения

2013-03-12T18:54:19+04:00

1) 60/5=12 ( коп.) - коштує 1 кг. кавуна

2)12*3=42 (коп.) - коштує кавун