РОЗПОВІДЬ ПРО ПОДРУГУ АЛЕ МАЮТЬ БУТИ ТАКІ СЛОВА ВВІЧЛИВА ЧУЙНА ЩИРА ДОБРА ВИХОВНА ЕНЕРГІЙНА ОХАЙНА ЛАГІДНА СПОКІЙНА КМІТЛИВА ДОТЕПЛИВА ДОПИТЛИВА ВЕСЕЛА

1

Ответы и объяснения

2013-03-12T16:01:11+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Моя найкраща подруга

Я маю найкращу подругу.Її ім*я  Богдана.Вона дуже добра й щира.Завжди допоможе у біді і поділиться всім що у неї є!!!! Чуйність у неї проявляється дуже часто ..Вона завжди в мене щось запитує.Яка вона допитлива!То їй цікаво чого мене у школі не було,то чому у мене нова зачіска....Весь час який я проводжу з нею....Вона може мене запитувати щось.Дотеплива і весела .Завждможемо з нею побалакати і посміятмсь.У неї хороше почуття гумору.;)Вона дуже вихована і вчить мене бути охайною.Бо я інколи буваю не  охайною.А вона завжди гарненька чистенька,і вчить мене поводити себе теж так.Коли у мене на серці погано Богдана зразу стає дуже лагідною і спокійною.Але взагалі вона дуже енергійна дівчина!!Я люблю свою  подругу ,як подругу і вона мені ,як сестра!!!