ОООООООООООЧЕНЬ СРОЧНО! Помогите, пожалуйста. Нужно написать сочинение по произведению Достоевского "Мальчики".

1

Ответы и объяснения

2013-03-11T18:15:28+00:00

Глави «Хлопчики» є частиною одного з найбільших романів Ф.М. Достоєвського - «Брати Карамазови». Вони оповідають про долі і характерах двох підлітків - Колі Красоткіна і Іллюші Снєгірьова. Пов'язує двох цих персонажів один з головних героїв роману - Альоша Карамазов.
    Отже, ми знаємо, що Коля і Іллюша дружили. Можна сказати, що Красоткін врятував Іллюшу - від знущань однокласників. З того моменту Ілля полюбив Колю всією душею - він бачив в ньому старшого друга, товариша, свого рятівника: «віддався мені рабськи, виконує найменші мої веління, слухає мене як бога, лізе мені наслідувати».
    Звичайно, пізніше Коля розкаявся у своєму вчинку. Він прийшов до ліжка вмираючого одного і ледве не розплакався, побачивши худенького блідого Іллюшу. Красоткін знайшов Жучку, дав собі обіцянку проводити з хворим хлопчиком багато часу.
    Таким чином, в розділах «Хлопчики» Достоєвський піднімає і проблему впливу на молоді уми різних громадських напрямків, часто неправильних, згубним, згубних. Саме таким письменник вважає соціалізм.
    Мені дуже шкода Іллюшу і собаку, яку він ледве не вбив, послухавшись ради підлого Смердякова. Дійсно, думка дорослих людей грає величезну роль в житті підлітків. Як важливо, щоб поради старших були мудрими і правильними, адже від них багато в чому залежить доля дітей, доля всього суспільства в цілому. Глави «Хлопчики», як мені здається, якраз про це.