будьмо добрішими люди! за мотивами твору о. генрі останній листок будь ласка дуже потрібно!!!!

1

Ответы и объяснения

2013-03-11T00:09:35+04:00

Всі ми люди і повинні поважати один одного та буди добрими - це головні якості людини з великої літери. О. Генрі вчив нас добру, всі його новели вчать нас доброму ставленню до всього живого та показують життеві ситуації. 

 Якщо казати: "Будьмо добрішими людьми", - наприкладі новели "останній листок", то можно це казати на прикладі хворої на пневмонію Джонсі та пияки Бермана, а також як своєрідного антигероя на прикладі Сью.

 Джонсі показувала світ своїми очима, вона любила все навколо, а найбільше природу. Вона була доброю до природи, а особливо відмічала дерево, що росло за її вікном.

 Берман на перший погляд звичайний пияка, який нічого невартий, але у творі можно побачити, що в нього не така вже була легка доля і він був справді добрий, навіть якщо згадати як він помер і через що поліз на те дерево.

 Сью мені недуже подобалася, вона була звичайною, мало ласкавою і я б не сказала, що доброю, хоча вона й не була злою.

 А тепер хочу сказати, що кожного героя можно зрозуміти тільки, якщо добре серце та чиста душа. То ж давайте люди будемо добрішими і тільки тоді ми зрозуміємо життя і також творчість Генрі, який вчить нас добру за допомогою пера.