Один кілограм печива ,Ласунка' коштує 5,5 грн., що в 3,3 раза дешевше за 1кг цукерок ,Білочка'. На скільки гривень 2,7кг цукерок дорожчі за 3,5кг печива?

1

Ответы и объяснения

2013-03-10T17:33:44+04:00

1)5.5*3.3=18.15грн-стоит 1кг конфет.

2)5.5*3.5=19.25грн-стоит 3.5кг печенья.

3)18.15*2.7=49.005грн-стоит 2.7кг конфет.

4)49.005-19.25=на 29.755грн-дороже.