художній розбір будь-якого вірша (метафора, тафтологія і т.д.)

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-03-06T22:34:19+04:00

Я так зрозуміла тобі потрібен ідейно-художній аналіз твору. Я маю непоганий аналіз твору Ліни Костенко "Осінній день березами почавсь".

Вірші Ліни Костенко вирізняються своєю милозвучністю.Поезія"Осінній день березами почавсь" належить до інтимної лірики. Автор розкриває тему кохання , розлуки та суму за другою половинкою .Ліна Костенко у своєму вірші"Осінній день березами почавсь" використала багато поетичних образів: сум , печаль,осінній смуток,туга і кохання.Постійні повтори:"Але про це не треба говорити" додають динаміки ,метафори:"Осінній день березами почавсь.Різьбить печаль свої дереворити." підсилюють образність.За допомогою оксиморону:"Чи ж неповторне можна повторити?" автор звертає нашу увагу на мінливість долі ті неповторність минулого,риторичними питаннями та окликами хоче наштовхнути читача на глибокі роздуми.незважаючи на те,що твір написаний п'ятистопним ямбом , кожний рядок слід читати повільно та плавно.Цьому сприяэ перехресна рима.

Загалом , твір справляє гарне враження і змушує кожного, хто його прочитав подумати про вічне , а точніше про дорогоцінне кохання.