Була гарна зимова погода.Легкий морозець,тихо й сонячно.Левко став на лижі й пішов до лісу.Йти було легко й приємно.Хлопець сміливо прямував добре знайомою доріжкою. Несподівано погода почала псуватися.Сонце наче провалилося за хмару.Повалив густий лапатий сніг.Але Левко не зупинився...Нарешті хлопець повернув назад...Іти ставало все важче.Несподівано перед ним з'явився крутий схил,якого раніше не було.Левко озирнувся і зрозумів,що заблукав...

Завдання. Якої помилки припустився Левко?Уяви собі,що твоя порада допомогла б хлопчикові уникнути цієї пригоди.Що б ти йому сказав?Напиши про це.

2

Ответы и объяснения

2013-03-03T19:27:20+04:00

Левкові треба було повертатися,коли погода тільки почала псуватися.Тому що в лісі дуже важко орієнтуватися.А коли змінюється погода,то дуже важко знайти правильний шлях.

2013-03-03T19:48:40+04:00

Левкові треба звертати увагу на погоду,потрібно знати що замете дороги й не буде нічого видно.Коли пішов сніг треба було негайно повертатися додому та діждатися коли він пройде.А якщо заблукав треба звати на допомогу.Якщо нікого нема потрібно згадати що вчили на природознавстві,як треба орієнтуватися у лісі взимку.Якщо б Левко так зробив він не заблукав би.