допоможіть,будь ласка, написати діалог на тему: "Значення професії еколога для майбутнього"

1

Ответы и объяснения

2013-03-03T08:40:51+00:00

Чим займається Еколог? У всьому світі йде активна боротьба за охорону навколишнього середовища. Вводяться нові закони про захист природи, затверджуються жорсткі екологічні стандарти, будуються очисні споруди на підприємствах.

Екологи - це ті фахівці, які намагаються пояснити, чому висихають річки, гине риба або літом випадає сніг. Вони вивчають стан води, землі, повітря, вплив промислових відходів на рослини, тварин і людину. Якщо зміст шкідливих речовин вище критичного рівня, виявляють причини, складають прогноз розвитку ситуації. Фахівці вивчають наслідки запуску космічних ракет, контролюють діяльність шкідливих виробництв, стежать за утилізацією радіоактивних відходів. Вони з'ясовують причини природних катаклізмів і розробляють шляхи найменшої дії людей на природу.

Специфіка професії еколога:
Плюси професії:
Якщо пощастить часті відрядження по країні,
Моральне задоволення від свідомості того, що в черговий раз вдалося запобігти забрудненню навколишнього середовища,
Цю працю не можна назвати такою, що виснажує.
Мінуси професії:
Природоохоронні організації дуже сильно залежать від фінансування, а це позначається на рівні зарплат і наявність роботи,
Нерідко доводиться працювати в екстремальних умовах,
Може бути небезпечна для здоров'я, так іноді доводиться мати справу з отруйливими речовинами.


Де працює Еколог:
У природоохоронних організаціях, в муніципальних структурах, на крупних підприємствах, де існує штатна одиниця еколог, наприклад, зведення будь-якого промислового об'єкту обов'язково супроводжується оцінкою дії на навколишнє середовище.