Ответы и объяснения

2013-03-02T23:29:42+04:00

Державний Прапор України —  це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього й жовтого кольорів. Українське сполучення синього та жовтого кольорів — одне з найдавніших серед сучасних національних прапорів різних країн світу. Що нагадують ці кольори? Синій колір — це колір чистого неба, а жовтий колір нагадує пшеничне поле, що колоситься під ясним сонечком. Мабуть, саме тому наші предки вибрали такі кольори для свого прапора. Походить він від герба Галицько-Волинського князівства — землі, яку літописці називали Україною.

Жовто-синій прапор (із жовтою смугою вгорі) був державним символом Української Народної Республіки. 28 січня 1992 року синьо-жовтий стяг було визнано Державним Прапором України, що закріплено в 20 статті Конституції України. Прапор — це честь держави. Синє небо над золотою нивою — ось який зміст вкладає нині в національні кольори кожен українець.

2013-03-03T00:42:39+04:00

До поки в Україні будуть екс-комуністи і їх нащадки, які сидять на кожному бюрократичному кріслі, які керуються старими кгбістськими законами і ведуть совєцьку пропаганду, до тих пір незалежної країни в принципі бути не може! Адже інформаційна незалежність в дану інформаційну епоху  прирівнюється до суверенітету. Не дарма кажуть, хто керує мізками людей - керує країною. Не здивуюсь, якщо настануть часи, коли на стадіон заборонять приносити національні прапори України...