Замітка в газету дискусійного характеру в публіцистичному стилі. Теми: Мобільний телеон: розкіш чи необхідність?, Який має бути справжній друг?, Як зберегти своє здоров'я?

1

Ответы и объяснения

2013-02-28T16:57:20+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

яким має бути справжній друг

Кожна людина в світі не може без підтримки. Як добре коли йдеш дорогою життя та не боїшся впасти.Трапляються такі люди що можуть зрадити та образити.

Справжній друг ніколи не зрадить, прийде на допомогу в будь-якій ситуації, захистить, якщо треба, підтримає, коли ти сподіватимешся на його підтримку. Він буде ділитися з тобою і добрим, і поганим, буде спілкуватися з тобою, навіть якщо трапиться розлучитися дуже надовго. Часто друзі стають настільки близькими, що краще буде назвати їх побратимами, навіть братами.

Але пам’ятаймо, що друзі так само потребують нашої підтримки, як і ми їхньої. Не можна забувати про друга, ставити свої інтереси вище за його, сперечатися з другом через дурниці. Із другом слід поводитись так, як сам хотів би, щоб він поводився із тобою.