Уявіть ситуацію . Вас зацікавила телепередача про тваринний світ Африки чи Півніяної Америки ( ниприклад, про пташку колібрі) .Як би ви розповіділи про неї своєї сестрі , щоб здивувати цією тавариною?

Пожалоста дуже срочно надо***

1

Ответы и объяснения

2013-02-28T19:57:13+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Я сьогодні бачив передачу "Світ тварин" , в ній розповідалося про колібрі. Сестро, ти навіть не уявляєш , який це незвичайний птах. Ця малесенька пташка вміє літати й вперед, й назад ( хвостиком уперед), висіти у повітрі , швидко махаючи крильцями. 

Це самий малесенький птах у світі, його кісточки ніколи не перетворюються на скам"янілості, але були знайдені у Німеччині скам"янілості цієї пташинки, яким було тридцять мільйонів років. 

Дивись, у нас серце б"ється зі швидкістю 60-80 ударів на хвилину. А у колібрі- 500 ударів, і це у стані спокою. Уявляєш , як тремтить її серденько , коли вона налякана? Швидкість її крил також вражає. Може бути навіть 200 рухів на хвилину. 

Уяви, під час парування цей малесенький птах може летіти зі швидкістю 100 км на годину !

І щоб це все робити,  колібрі харчується солодким нектаром кожні 10 хвилин . А ще вона здатна впадати в майже літаргічний сон : її температура з 40* С вдень падає до 18*С вночі, серце майже не тріпоче , дихання сповільнюється.

Сестро, я навіть не уявляв, що таке можливо. Гарнесенька пташинка виявилася однією з найвитриваліших пташок. Давай, пошукаємо ще інформацію про колібрі разом, я впевнений, ти такаж будеш вражена .