Ответы и объяснения

2013-02-28T12:49:05+00:00

Якби мене хтось запитав - ким я хочу бути одним словом і хвилину подумати дав я відразу сказав би - ЛЬВОВОМ.Я люблю бродити старими львівськими вуличками, де кожен будинок розповідає свою історію, люблю спостерігати, як іноземні туристи з цікавістю приміряють українську вишиванку на Вернісажі, люблю годувати голубів у центрі міста, люблю прогулюватись Стрийським парком, де вже багато років живуть лебеді, люблю проїхатись своїм містом на старенькому трамвайчикові, люблю вдивлятись в обличчя гостей і туристів, які з неприхованим захопленням фотографують моє місто - і, звичайно, заздрять нам, львів'янам , жителям міста-історії.

Львів є не тільки культурною столицею нашої держави, але й одним з найпопулярніших туристичних центрів. Адже у місті є багато музеїв: Національний музей, Львівська галерея мистецтв, Львівський історичний музей, Музей історії релігії, аптека-музей "Під чорним орлом", Музей народної архітектури і побуту ( один з найбільших у Європі), музеї І. Франка, М. Грушевського, С. Крушельницької та інші. Цікаво побувати у художній галереї "Равлик" та культурно-мистецькому об'єднанні "Дзиґа", у мистецькій галереї "Гердан".

Львів є і театральним осередком країни, тут щоосені проходить Міжнародний театральний фестиваль "Золотий Лев". Галичани пишаються Львівською оперою та драматичним театром ім. М. Заньковецької.