Ответы и объяснения

2013-02-27T23:08:56+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Часто чуємо , що якась людина дуже талановита, тому її чекає успіх в житті. Але, гадаю, що це може й не трапитися. Бо 99 процентів вдачі - не талант, а наполегливість. Навіть не маючи особливих обдарувань від природи, кропітливо працючи й навчаючись у інших , можна стати відомою людиною , яка зможе реалізувати свої бажання та натхнення. 

  Скільки разів ми бачили у школі, як відмінники з гарною пам"яттю не змогли гідно відповісти лише тому, що не у своїй самовпевненності не вчили матеріал. А  здавалось би звичайнісінькі , невидатні - одного разу так виступали, що вчителя не вірили.  Але в школі можна ще все виправити. Життя часто не пробачає ліні та самозакоханості. 

  Якщо людина хоче добитися свого міста в житті, то вона постійно повинна працювати над своїм талантом , ділом свого життя, головне- над собою. 

Успіх приходить до наполегливих і працьовитих ! Туди де його не просто чекали, а де готували йому підгрунтя.