Ответы и объяснения

2013-02-25T13:35:52+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

вибирай, яка сподобається

 

1.борімося за чистоту нашого міста
завжди приємно гуляти по чистих і привітних вилуцях. але останнім часом це рідко коли вдається. відусіль можна знайти купи різного сміття, будь то центр міста, чи вулицця поза ним. мені інколи стає дуже соромно за тих людей, які так беззтактовно вчиняють - просто викидуючи папірці або пляшки на узбіччя чи навіть на саму дорогу. люди, схаменіться! з такими темпами ми перетворимо місто на справжнє сміттєсховище! ви ж цього не хочете? тому, борімось разом зачистоту нашого міста!

 

2.необхідність збереження багатств природи

 

Ми повинні  сприймати природу не тільки очима, а й душею, серцем. Лише таке світосприйняття  може бути основою гармонійного існування людини. Природа є нашим домом, що має за ковдру квіткові степи, за стіни - високі сосни, а за стелю - блакитне небо. Вона, таємнича, різнобарвна і багатогранна, дарує нам їжу, матеріали для одягу, будівництва і т.д., а головне натхнення...  І ми маємо зберегти її багатства. Ніколи не можна ображати ні рослинки, ні тваринки, а навпаки, за нагоди допомагати їм, тому що вони теж живі! А життя природи - найдорожче.