Поможіть скласти твір за планом:
Приблизна назва:"Літня пригода"
1.Теплий літній ранок на березі річки.
2.Хлопці розробляють план дій на цей день.
3.Несподівана знахідка.
4.Необачність чи недбалість?
5.допомога прибула вчасно.
6.Складна операція.
7.Життєвий урок!
Поможіть будь ласочка,до вівторка треба)

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-02-25T10:23:01+04:00

                                                                     Літня пригода

  Ось і настав ще один літній, теплий ранок. Івась дуже хотів погуляти зі своїм другом Сашком, бо сам він (Івась) повинен був їхати відпочивати, то ж це був його останній день з друзями. Хлопці домовилися, що підуть у ліс, так як там вони ще не були. 
  Коли Вони зустрілися, зразу вирушили на пригоду. Коли хлопці майже дойшли до лісу, Івась побачив дивний кущ, на якому росли не знайомі йому ягоди. Він вирішив скоштувати їх. Та коли він майже дойшов до того куща, він упав в яму. Хлопець дуже налякався, так як він нічого не підозрював і для нього все це відбувалося швидко. Сашко намагався йому допомогти, але яма була занадто глибока. Тоді Сашко вирішив що він покличе допомогу. Івась погодився...
  Починає смеркати. Хлопець сильно нервує. Здалека чути, як виють вовки. Тоді хлопець ще більше починає боятися...Уже зовсім темно...Івась чує як до нього хтось наближається, він подумав що то допомога, яку покликав Сашко. Тоді він (Івась) почав кричати, щоб його було легше знайти. Але хлопець глибоко помилився. Це були не люди, а зграя вовків. Коли Івась побачив їх, він зацепинів від страху, а вовки намагалися дістати хлопця не пригаючи до нього. І коли вовки оточили хлопця зверху, почувся дальній, голосний крик. Це були люди, які прийшли на допомогу Івасеві. Але вовки не відступалися. Коли люди вже дойшли достатньо близько, звірі побачили що людей значно більше ніж їх і почали тікати.
  Івася витягнули з ями, але він ще був досить наляканий, щоб щось розповісти, або запитатися. Батьки не дізналися про його необачливість, але Івась зробив для себе висновок і це був для нього великий урок.
 

Якось так) Там закінчення можеш своє придумати, в мене просто фантазія закінчилася)