Перевірте:

Наш учитель запропонувала нам подивитися фільм. Ми не знали який саме але вона сказала що ми не пожалкуємо і нам сподобається і була права. Це був фільм «Ми з майбутнього». Режисер Андрій малюков зобразив у ньому дії які розвиваються у двох часових просторах: у наші часи й роки війни у тяжкий час оборони серпня 1942-го року. Головним героям чотірьм «чорним копачам» довелося самим пережити тяжкі часи великої вітчизняної війни, хоч і малий проміжок бойових дій але тих про які пишуть у підручниках з історії як заяву наших радянських солдат про перемогу. Головні герої Борман, Череп, Чуха й Спирт вели розкопки у тих місцях, де колись шли бої, аби потім продати знахідки. Одного разу на місці розкопок почало відбуватися дещо дивне: у знайдених документах які належали померлим солдатам у фотографіях вони впізнали самих себе. Аби прийти до тями відправляються купатися до озера де й потрапляють у розпал тих бойових дій. Після перегляду фільму я сиділа й не знала навіть що сказати. Цей фільм ніби підштовхнув нас до того аби знову переосмислити як тяжко отримали наші діди перемогу. На жаль таких фільмів у наш час дуже мало, а це наша історія про яку не можна забувати. Мені сподобалося що фільм хоч і про війну але автор вдало ввів у свою картину веселі й романтичні моменти. Цей фільм нагадує що ми боржники перед старшим поколінням навіки, завдяки ним ми живемо. Для нас це історія а для когось це було життя. Актори Катерина Клімова, Данило Козловський, Володимир Яглич, Дмитро Волкострелов, Андрій Терентьєв, Данїіл Страхов, Борис Галкін, Сергій Маховиков, були вдало підібрані. Вони змогли передати глядачам емоції переживання за своїх товаришів, патріотизм, люту ненависть до фашистів. Протягом фільму події супроводжувалися влучно підібраним музичним супроводом. На мою думку цей фільм повинна дивитися молодь обов’язково і його треба ввести у шкільну програму. Ми повинні знати історію Батьківщини і пам’ятати якою ціною отримана ця перемога. Цей фільм показує жагу наших солдат перемогти і навчає патріотизму. У цьому фільмі вдало стерта межа між поколіннями, адже люди завжди одні й в усіх повинно бути розвинене почуття патріотизму. Мені не шкода витраченого часу на перегляд цього фільму. Я отримала велике задоволення і буду радити його усім своїм знайомим дивитися цей фільм нашу історію не можна забувати. Мільйони утрачених та постраждалих долей наших солдат не будуть напрасними поки ми пам’ятаємо їх перемогу.

1

Ответы и объяснения

2013-02-24T13:58:48+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Наш учитель запропонувала нам подивитися фільм. Ми не знали який саме(кома) але вона сказала (кома)що ми не пожалкуємо. "і нам сподобається і була права".(краще - Вона була права: нам дійсно сподобалось). Це був фільм «Ми з майбутнього». Режисер Андрій Малюков зобразив у ньому дії(кома) які розвиваються у двох часових просторах: у наші часи й роки війни у тяжкий час (краще...й тяжкі роки війни, а саме оборони...) оборони серпня 1942-го року. Головним героям(комачотірьм (читирьом) «чорним копачам»(кома) довелося самим пережити тяжкі часи великої вітчизняної (Великої Вітчизняної) війни. (Це був) хоч і малий проміжок бойових дій(кома) але тих(кома) про які пишуть у підручниках з історії як заяву наших радянських солдат про перемогу. Головні герої Борман, Череп, Чуха й Спирт вели розкопки у тих місцях, де колись шли бої, аби потім продати знахідки. Одного разу на місці розкопок почало відбуватися дещо дивне: у знайдених документах які належали померлим солдатам у фотографіях вони впізнали самих себе. Аби прийти до тями (вони) відправляються купатися до озера(кома) де й потрапляють у розпал тих бойових дій. Після перегляду фільму я сиділа й не знала навіть що сказати. Цей фільм ніби підштовхнув нас до того аби знову переосмислити(кома) як тяжко отримали наші діди перемогу. На жаль таких фільмів у наш час дуже мало, а це наша історія про яку не можна забувати. Мені сподобалося(кома) що фільм хоч і про війну але автор вдало ввів у свою картину веселі й романтичні моменти. Цей фільм нагадує(кома) що ми боржники перед старшим поколінням навіки,(тире краще) завдяки ним ми живемо. Для нас (тире) це історія(кома) а для когось це було ( замість було постав тире)життя. Актори Катерина Клімова, Данило Козловський, Володимир Яглич, Дмитро Волкострелов, Андрій Терентьєв, Данїіл Страхов, Борис Галкін, Сергій Маховиков,(тире замість коми) були вдало підібрані. Вони змогли передати глядачам емоції переживання за своїх товаришів, патріотизм, люту ненависть до фашистів. Протягом фільму події супроводжувалися(кома) влучно підібраним(кома) музичним супроводом. На мою думку(кома) ( після коми - молодь обов’язково повинна дивитись...) цей фільм повинна дивитися молодь обов’язково і його треба ввести у шкільну програму. Ми повинні знати історію Батьківщини і пам’ятати якою ціною отримана ця перемога. Цей (Просто "Фільм...", а то часто повторюється цей, ця) фільм показує жагу наших солдат перемогти і навчає патріотизму. У цьому  фільмі вдало стерта межа між поколіннями, адже люди завжди одні(кома) й в усіх повинно бути розвинене почуття патріотизму. Мені не шкода витраченого часу на перегляд цього фільму. Я отримала велике задоволення і буду радити його усім(всім) своїм знайомим (його - замість цей фільм, знову повтори) дивитися цей фільм (двокрапка) нашу історію не можна забувати. Мільйони(кома) утрачених(втрачених) та постраждалих(кома) долей наших солдат не будуть напрасними(даремно) поки (доки) ми пам’ятаємо їх перемогу.