Ответы и объяснения

2013-02-24T14:22:42+04:00

Водоспад Джур-Джур - один з найбільш великих і красивих водоспадів у Криму. Знаходиться він поблизу села Генеральського, на річці Улу-Узень. За селом амфітеатром, підносяться величні гори: на північному сході Карабі-Яйла, на північному-заході - Демерджі, а між ними гігантським мостом виглядає гребінь гори Тирке. Ближче до нього знаходиться ущелина Хапхал, густо покрита лісом.

До водоспаду веде широка дорога, нещодавно прокладена будівельниками. Шлях від Генеральського до водоспаду займає хвилин сорок. Два кілометри шляху уздовж річки Східний Улу-Узень. Водоспад Джур-Джур не висихає навіть в посушливі роки. З 15-метрової висоти ллється, поблискуючи, широка стрічка води, брязкаючи і дзюрчавши. Звідси і назва його Джур-Джур - дзюркотливий. Через глуху ущелину Хапхал  прокладений шлях річки Східний Улу-Узень. Вона починається біля підніжжя південного схилу масиву Тирке. Водоспад Джур-Джур в цьому місці не єдиний. Можна піднятися вгору по річці Східний Улу-Узень і побачити цілу серію порогів-каскадів. Вода тут немов кипить, скочуючись по скелястим порогам. Недалеко знаходиться печера Джур-Джур довжиною 750 м. Тут перетинається безліч піших туристичних маршрутів.   Поиск тура Страна

Туров в Египет:50 291 726 Курорт

  Начало тура
Ваш город Длительность Общие сведения о Водопаде Виктория Карты Водопада Виктории Все курорты Замбия Информация и статьи о Замбии
Всемирно известный водопад Виктория, который местные жители называют "Моси-оа-Тунья" ("гремящий дым") - одно из самых живописных и чарующих зрелищ на Африканском континенте. Действительно, водные брызги, поднимающиеся с водопада, образуют облако, издалека похожее на дым. Своим именем водопад обязан Давиду Ливингстону, первооткрывателю и первому белому человеку, который увидел его в 1885 году и решил назвать в честь английской королевы Виктории. Когда местные туземцы проводили его к водопаду и показали на 5,45 млн. литров воды, которые каждую минуту с грохотом обрушиваются в 100-метровую бездну, Давид Ливингстон был настолько потрясен увиденным, что тут же окрестил его именем королевы. На водопаде ширина реки Замбези достигает 1,6 км. Вода с ревом падает в образовавшийся на ее пути 106-метровый проем.
2013-02-24T21:15:35+04:00

Водоспад " Вікторія "

Цей водоспад на річці Замбезі був названий на честь королеви Англії Вікторії. Але нічого від непохитної і статечної королеви у цього водоспаду нема.
Навпаки, він бурхливий і шумний. Місцеві жителі називають його "димом, що гримить". Ширина водоспаду - близько 2 кілометрів, висота - 128 метрів. 
Тож не дивно, що коли цей потік води падає в ущелину з понад стометрової висоти, то утворюється величезна хмара з бризок.

 Водоспад "Ніагарський водоспад, США/Канада "

 Ніагарський водоспад є одним з улюблених місць для проведення медового місяця.
Кілька каскадів водоспадів, які і утворюють "Ніагару" можна розглядати як з Америки, так і з Канади. Кажуть, кращі види на Ніагарський водоспад відкриваються саме з канадської частини з провінції Онтаріо.

Водоспад "Рейхенбахський водоспад, Швейцарія

Цей один з найвищих водоспадів Альп (близько 250 метрів). Цей водоспад фігурує у творах Артура Конан Дойля: Доктор Ватсон думав, що професор Моріарті захопив з собою на дно цього водоспаду і Шерлока Холмса. Та це виявилося не так: великий сищик вхопився за виступ і не зник у потоці водоспаду.

Водоспад "Водоспад Кайетер, Гайана "

Цей віддалений водоспад не є найпотужнішим чи найвідомішими, але він, мабуть, є найбільш "диким". Захований у пишних заростях Гайани, у далеко не туристичній частині країни. Але водоспад дуже красивий: річка Потаро різко падає з 250-метврової висоти з піщаного плато.
По дорозі до водоспаду можна полюбуватися яскравими синіми метеликами, червоними птахами і золотистими отруйними жабами.

Комплекс водоспадів має ширину 2,7 км і включає в себе приблизно 270 окремих водоспадів. Висота падіння води досягає 82 метрів, але на більшості водоспадів трохи більше 60 метрів

Водоспад "Водоспад Детіан, Китай

 

 Сам водоспад дуже гарний. Та їхати дивитись його варто влітку, бо взимку течуть невеликі струмені води, зате туману багато.

Водоспад "Водоспад Ґульфосс, Ісландія "

Цей водоспад є одним з найпопулярніших місць для відвідування туристів. Ступінчастий водоспад знаходиться на річці Квітау.

 

 Водоспад Кайетер, Гайана

 

 Цей віддалений водоспад не є найпотужнішим чи найвідомішими, але він, мабуть, є найбільш "диким". Захований у пишних заростях Гайани, у далеко не туристичній частині країни. Але водоспад дуже красивий: річка Потаро різко падає з 250-метврової висоти з піщаного плато.