Ответы и объяснения

2013-02-23T18:56:29+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Моя перша вчителька-............. Вона була завжди прикладом для нас всіх. Ми дякуємо їй за те, що вона навчила нас писати, читати, малювати, рахувати. Вона завжди допомогала нам. Вона добра, щира, красива, ввічлива, милосердна, делікатна людина...

За довге трудове життя вчителька вивела у світ багатьох дітей. Далеко простягайся їхні життєві шляхи, але всі вони починалися від стежини, що вела до школи. Нею, цією "доріжкою у клас", проходитимуть кожного року все нові учні. І завжди з ними — їхня вчителька.

Незабаром закінчиться ще один навчальний рік, потім другий... Але ми завжди пам'ятатимемо свою першу вчительку, яка знала нас зовсім маленькими. Дякуємо вам, дорога наша, за все!

2013-02-23T19:36:27+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Перший клас..Перший дзвоник..Це незабутній день для учіх тих, хто лише починає пізнавати шкільне життя. Маленькі діточки з запашними квітами з нетерпінням чекають, коли ж пролунає перший у їхньому житті шкільний дзвоник. Саме у цей день вони привітають свою першу вчительку. І, напевно, лише через декілька років зрозуміють, як багато вона зробила для них та з безмежною вдячністю згадуватимуть ті роки, яких вже не повернути.

Я вважаю, що вчитель — це професія, що заслуговує поваги. Хто, як не вчителі навчають нас добру, чесності, ввічливості. Розумна, завжди усміхнена, щира — саме такою я пам’ятаю свою першу вчительку ....... Напевно, перечислити усе, чому вона мене навчила неможливо. На мою думку, лише людина з добрим серцем здатна полюбити маленьких першокласників, наче рідних дітей. Вона ніколи не відмовляла нам у допомозі, підтримувала. А головне — вірила в нас та в наші сили. Вона була вимогливою, але водночас люблячою. Я гадаю, що після четвертого класу усім було важко прощатись з першою вчителькою, адже попереду більш доросле життя і не один вчитель, а значно більше.

Спочатку учительська праця здавалась мені буденною та звичною. Звичайні уроки, під час яких ми набували знання, але я з нетерпінням йшла до школи, знаючи, що вчителька знов розповідатиме щось цікаве та захоплююче. ........ була й залишиться для мене незвичною людиною. Я вдячна їц за знання, що я отримала від неї, за підтримку та щиру усмішку.

Незабаром мине навчальний рік, а потім другий…Але ми завжди пам’ятатимемо свою першу вчительку, яка знає нас ще маленькими діточками з щирою дитячою усмішкою та блиском в очах.