Ответы и объяснения

2013-02-23T17:20:35+04:00

Вправа 1: Щоб розслабити хребет і розслабити м'язи, які під час сну "залежалися" і напружені, якщо поза сну була не дуже зручною, спочатку добре потягніться. Потім добре пововтузився з боку на бік. При цьому слід глибоко дихати. Це також дасть ефект поліпшення кровопостачання внутрішніх органів.

Вправа 2: Дуже широко відкрийте рот. Потім широко відкрийте очі. І тепер разом широко розкрийте рот і очі. Повторіть чотири рази.

Вправа 3: Сильно зажмурте очі сім разів. Потім, часто-часто поморгайте. Моргання повинні бути дуже легкими. Часті моргання сприятливо впливають на слизову рогівки і покращують зволоження. Відзначено, що після частих моргань різкість зростає.

Вправа 4: Для розслаблення м'язів шиї спробуйте написати в повітрі кінчиком носа алфавіт або цифри. Пишіть все, що спаде Вам на думку. Можна придумати яку-небудь побажання коханій людині, яке висловите після вголос. Краще робити це з закритими очима. Виконувати цю вправу можна навіть у громадському транспорті. Потрібно, закривши очі, подумки вимальовувати голкою букви, цифри, обриси, незграбні малюнки. Очі мимоволі прийдуть в рух і це надасть позитивну дію.

Вправа 5: Піднімайте і опускайте ваші брови вгору-вниз, добиваючись відчуття руху в області вух. Це підніме тонус мімічних м'язів, поліпшить зовнішній вигляд і внаслідок поліпшення кровопостачання вплине і на зір.

Вправа 6: Зробіть пальмінг протягом 5-6 хвилин. Тепер Ваші очі приготовлені до трудового дня.

  • marsyu
  • почетный грамотей
2013-02-23T20:40:11+04:00

1. Моргайте і рухайтеся: безупинно й автоматично.
2. Дихайте: легко і безупинно.
3. Дивіться на ближні і віддалені об’єкти, скоординувавши діяльність психіки й очей.
4. Заохочуйте в собі цікавість: під час розглядання об’єкта подорожуйте по ньому.
5. Сприймайте побачене без зусилля.
6. Часто закривайте очі, щоб дати їм відпочинок.