твір+на+тему+ідеал+це+вершина+до+якої+ідеш+все+життя Будь ласка напишіть твір))

2

Ответы и объяснения

2013-02-21T18:52:54+00:00

Ідеал-це вершина до якої ти ідеш все життя. Ідеал це другими словами талант. Коли говорять-*Ти справжій ідеал* Люди мають на увазі *Ти справжній талант*. Його знайти непросто, а потрібно! Ідеал мають всі, але в когось він більший, а в когось менший. До нього потрібно добиватися з дитинства, а розвивати-все життя! 

Ідеал має два значення слова, перше-талант, а друге-чудово! Наприклад:  Ідеально зроблена робота-Чудово зроблена робота! Для цього також потрібно постаратися. Щоб стати такою людиною, потрібно дати собі як можна більше сили, терпіння, і розуму.

 

Нууу, це все що в мене вийшло)))

  • Эль96
  • почетный грамотей
2013-02-21T18:58:27+00:00

Ми являємося на світ і вдосконалюємося день від дня. У всіх людей різні ідеали. і все своє життя ми прагнемо досягти цю вершину. Людина створює собі ідеал але змінює його на протязі всього свого життя. Так само як і мета буває змінюється. Спочатку людина хоче грошей, потім влади, але після це втрачає сенс і людина починає змінювати свої мети. Зазвичай ідеал - це те, що правіше тебе, ідеал не має кінця. Тому до нього треба йти все життя. Тільки якщо людина вибрала для себе ідеал він може жити. А якщо ні, то він даремно проживає своє життя.

 

 

=)..€∫∫