склади памятку для дошкільнят і молодших школярів про те як слід поводитися під час відпочинку в лісі.у памятці використай такі дієслова не ламати, не кидати, не смітити, не розпалювати, не шкодити, не ловити,не залишати,збирати,зрізати,піднімати.

Вправа 84

2

Ответы и объяснения

2013-02-21T11:09:12+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

під час відпочинку в лісі потрібно поводитись згідно правил моралі і  вихованості. природа - наш спільний дім і ми повинні оберігати її всіми силами, а не шкодити їй. потрібно запам"ятати раз і назавжди, що не можна ламати або зрізати гілки на деревах і безцільно виривати квітки й інші рослини. також, ні в якому разі не кидати різні речі в річки й інші водойми, не смітити після себе, не розпалювати вогнища. це може завдати важкої шкоди природі. потрібно  пам"ятати, що не можна шкодити лісовим мешканцям - тваринкам і птахам. ми повинні допомагати їм, підгодовувати, а не ловити їх і не знущатися над ними. завжди потрібно піднімати і забирати за собою сміття, а не залишати його в лісі. лише дотримуючись цих правил ми зможемо зберегти чарівний дивосвіт природи ще на довгі роки.

2013-02-21T12:09:04+00:00

Мені подобається гуляти в осінньому лісі.Навкруги тишина і спокій.Але потрібно знати декілька правил.Ось вони:Якщо ви розпалили багаття,то ідучи його потрібно погасити.Не залишайте після себе сміття у лісі.Не ламайте на деревах гілки.Гриби потрібно не рвати,а зразати ножем ,адже там виростуть нові.Але головне пам'ятайте вам прийде у користь ця прогулянка,якщо ви дотримаєтесь усіх цих правил!