Сочинение на тему: "Проблемы свободы и борьбы за свое освобождение в романе "Тигролови" Ивана Баргяного"

1

Ответы и объяснения

2013-02-21T12:01:50+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

 І. Багряний у своєму романі "Тигролови" вніс майстерну особливість - це проблеми свободи і бородьби за свободу в тяжкі часи тоталітарного режиму. Два потяги - два різних суспільства. Перший - вогнедишний дракон, який мчить на Далекий Схід - з "ворогами народу", а інший  "Тихоокеанський експрес нумер один", везучи привілейованих пасажирів, у казковий край, ельдорадо. Самому письменникові надзвичайно  поталанило вирватись із сталінського пекла і він вважав своїм обов'язком розповісти всьому світові правду про цей час.

І.Багрянний вказує, як "енкаведисти" знущалися з патріотів, які любили свій рідний край і народ, які самі були людьми мужніми і волелюбними. Особливо вражає своєю злою силою майор НКВС Медвин - беріївський кат. А родина Сірків, і Григорій Многогрішний, на відміну від нього,  були мужніми і сильними. Вони щиро любили і захищали свою батьківщину і нищили ворогів.

Мабуть, І. Багряний у такий спосіб хотів нам показати, що нащадки цих родів обов'язково здолають владу  тоталітаризму. Письменник твердо в це вірив, і, як показав час, він не помилився.