Ответы и объяснения

2013-02-20T23:32:26+04:00

Якою я бачу Україну
Я народилася в Україні. Це моя Батьківщина, яку я дуже люблю, з якою тісно пов'язане моє життя, життя моїх близьких, друзів. Я щиро переживаю за все, що відбувається в нашій державі, і часто замислююсь, що я можу зробити для процвітання моєї Батьківщини вже сьогодні. Я не розумію людей, які залишають Україну. Адже чужа земля - те ж, що й чужа стихія. А вдома, як каже народна мудрість, і стіни помагають. Рослини у своїх рідних краях навіть на кам'яному ґрунті зеленіють і цвітуть, а перевезені в інші країни на родючу землю - засихають.
Життя під своїм небом, на рідній українській землі нічим замінити не можна. Навіть якщо на долю країни випали танталові муки й душить глибока всеохоплююча криза - економічна, політична, соціальна, духо

2013-02-21T00:27:55+04:00

Якою я бачу Україну
Україна - велика держава. В Україні є родючі землі, зелені ліси, багаті моря та ріки, широкі степи. Нашу країну населяє близько сорока шести мільйонів людей. Українська нація мешкала на цих теренах протягом багатьох століть. Впродовж цього часу кожен українець був вірний своїй країні всім серцем, всією душею. Немає українця у світі, який би не любив своєї землі, неба та сонця над своїм домом. Українська земля завжди щедро дарувала свої дари народу, що жив на ній і обробляв. Багатьом поколінням наших предків доводилось ставати на оборону рідного краю. Україна завжди була ласим шматком для іноземних поневолювачів.
Багата земля та працьовитий народ - все це приваблювало загарбників. Наша Вітчизна довгий час була скута ланцюгом, що зветься неволя. Але навіть під ярмом люди не переставали любити свій край. Довгий час була під забороною українська мова та культура. Але рабство та смертна кара не зломили дух народу. У творах письменників Україна поставала раннім туманом над селом, запахом свіжоспеченого хліба, шелестом спілої пшениці на безкраїх полях.