Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-02-20T21:01:29+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Дорога Тося!

Вибач мені будь ласка. Я подумав над своїми вчинками і вирішив, що вчиняв зовсім не правильно. Ти напевне дуже образилась? Та я пишу тобі цей лист зі своїм зізнанням у тому, що я справді змінився. Я більше не жорстокий і беззжальний, яким ти мене запам"ятала, а добрий і ввічливий хлопчик. Ти напевне не віриш мені? Та я приїду наступного літа знову, і ти переконаєшся в моїх словах. Ми разом будємо гуляти і годувати качок. Обіцяю! Ще раз щиро прошу вибачення. Ти дуже гарна, милосердна і добра. Я хочу стати таким, як ти.

З пованою, Юрко.

2013-02-20T21:38:48+04:00

Привіт Юрко!

Мені Тося розповіла,що ви з нею посварилися.А чому тобі першому не піійти до неї та не попросити пробачення,ти ж всетаки хлопець.Дружба вона - безцінна!Ви так добре раніше дружили,а чому посварилися?Я тобі раджу зробити крок на зустріч,бо ти можеш залишитися без гарної подруги та чудового товариша,який зможе тобі завжди допомогти!Ти повинен цінувати дружбу бо це твій найбільший скарб!

Я гадаю,ти зробиш певні висновки та помиришся з Тосею.

Всьго найкращого

( твоё имя )